Hakkımızda

Biz Kimiz ?


Bomain.com 2008 yılında home ofis ortamında web hizmetlerine başlamıştır.2014 yılının Ocak ayında kurumsallaşma yolunda ilerleyerek Mersin de Bomain Bilgisayar ve Internet Hizmetleri adı altında tüm evrensel olarak internet ortamında hizmet vermeye devam etmiştir.

Bomain.com Hızla gelişen internet ve teknolojik olayları yakından takip ederek günümüzün gereksinimlerine uygun yapılarda dinamik web siteleri, web projeleri, yazılım desteği, Mobil yazılımlar, kurumsal server sağlayıcılığı, güvenlik sistemleri B2B ve B2C yazılımlarını Mersin, Adana, Niğde başta olmak üzere bütün Akdeniz Bölgesinde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Amacımız hizmet verdiğimiz kurum ve firmalara ihtiyacı olan yazılım, donanım ve güvenlik çözümlerini üreterek en iyi şartlarda müşterilerimize sunmaktır. Bomain kaliteli ve profesyonel çalışma anlayışını müşteri memnuniyeti ve devamlılığını birinci planda tutan hizmet anlayışı ile birleştirerek firmanızın yazılım, donanım ve güvenlik çözümleri planlamaları oluşturmayı ilke edinmiştir.